Dormer

Na przestrzeni lat marka Dormer rozwinęła swoje działania, stając się jednym z największych światowych producentów narzędzi skrawających ze stali szybkotnącej i węglika spiekanego. W szerokim asortymencie marki znajdziemy również niezwykle wydajne, a zarazem ekonomiczne frezy węglikowe przeznaczone do obróbki różnych materiałów. Opracowując innowacyjną technologię obróbki, firma Dormer należy do wiodących producentów narzędzi trzpieniowych na rynku. Obecnie oddziały firmy znajdują się w ponad 40 krajach na całym świecie, a dystrybutorzy marki działają w ponad 100 krajach.

W ofercie firmy znaleźć można szeroki zakres narzędzi skrawających dedykowanych większości gałęzi przemysłu, są to m.in.: frezy czy narzędzia obrotowe do obróbki otworów jak wiertła, wiertła długie, gwintowniki, wiertła vhm rozwiertaki, widia essen. Wszystkie z produktów cechuje wysoką wydajność i trwałość, co pozwala w pełni zaspokoić oczekiwania rynku.

Narzędzia Dormer

Naszą specjalnością są narzędzia tokarskie, skrawające i frezarskie. Tworząc naszą ofertę handlową wybieramy wyłącznie systemy wpisujące się w powyższe grupy narzędziowe. Marka Dormer nie jest tutaj wyjątkiem. Wybierając spośród szerokiej oferty produktowej Dormer staramy się dostarczać Naszym Klientom wyłącznie narzędzia i systemy, które zaspokoją ich potrzeby i spełnią oczekiwania w zakresie obróbki materiałowej na danym stanowisku pracy.

Odpowiadając na specyficzne potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych oferujemy przede wszystkim narzędzia obrotowe przeznaczone do gwintowania, wiercenia i frezowania. Szczególną popularnością wśród Naszych Klientów cieszą się wiertła VHM Dormer wykonywane z węglików spiekanych. Każde wiertło vhm charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia, dużą trwałością oraz zwiększoną szybkością skrawania, co przekłada się na wzrost wydajności danego stanowiska pracy.

Na przestrzeni 25 lat działalności zrealizowaliśmy tysiące zamówień. Naszym Klientom obok nowoczesnych narzędzi do obróbki skrawaniem, narzędzi tokarskich i frezarskich oferujemy również profesjonalne doradztwo techniczne. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zastosowania konkretnych narzędzi marki Dormer jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bazując na bardzo dobrej znajomości oferowanej marki oraz zrozumieniu specyfiki procesów obróbki pomożemy w doborze najbardziej optymalnego systemu dla Państwa firmy.