Dlaczego warto

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Wychodzimy o krok przed wymagania klientów. Nasze bogate doświadczenie i wiedza sprawiają, że doskonale znamy potrzeby branży. Jesteśmy dumni, że możemy konsekwentnie wychodzić naprzeciw oczekiwań naszych klientów.

BOGATY ASORTYMENT I MARKI NA WYŁĄCZNOŚĆ

Nasza bogata oferta skutecznie zaoszczędzi Twój czas. W jednym miejscu zyskujesz dostęp do szerokiego asortymentu fachowych narzędzi katalogowych i narzędzi specjalnych. Jako wyłączny dystrybutor produktów marek DHF i Kojex, a także jeden z wiodących dystrybutorów artykułów firm: Widia, Iscar, Lamina, gwarantujemy Ci najwyższą jakość sprzedawanych produktów!

WDROŻENIE PRODUKTU U KLIENTA PRZEZ SPECJALISTÓW

Możesz liczyć na pełne wsparcie naszych doradców technicznych. Nasi specjaliści nie tylko wybiorą dla Ciebie odpowiedni produkt, ale pomogą Ci wdrożyć go w Twojej firmie. Dzięki przeprowadzanym testom wdrożeniowym masz pewność uzyskania optymalnego efektu!

MAGAZYN DEPOZYTOWY

Od 8 lat udostępniamy naszym klientom magazyny depozytowe. Magazyny skutecznie wspierają firmy w obszarze zarządzania gospodarką narzędziową. Nasi klienci dzięki magazynom mają stały dostęp do narzędzi, 24 h na dobę, a także są na bieżąco z historią zakupów, pobrań, czy z aktualnymi stanami magazynów. W celu uzyskania szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami.

PROFESJONALNY SERWIS NARZĘDZI

W przypadku konieczności regeneracji zużytych narzędzi węglikowych lub uszkodzonych narzędzi składanych, zapewnimy Ci fachową pomoc, działając sprawnie i terminowo. Możesz na nas liczyć i w tym zakresie.

CERTYFIKAT ISO 9001:2008

Od 2002 roku posiadamy Certyfikat ISO 9001:2008 zgodnie z którym wdrożyliśmy i nieustannie realizujemy system zarządzania jakością. Certyfikat jest realnym potwierdzeniem bezpieczeństwa i najwyższej jakości naszych działań.