Toczenie to proces obróbki skrawaniem, który wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Głównym elementem tego procesu są noże tokarskie, które ze względu na przeznaczenie różnią się od siebie głównie rozmiarem oraz kątem przystawienia. Noże tokarskie wyposażone są w płytki wieloostrzowe, które dedykowane są do obróbki odpowiednich rodzajów materiałów.  Głównym czynnikiem, który decyduje o wyborze noży tokarskich oraz płytek jest rodzaj obrabianego materiału. Jako niezależny dystrybutor współpracujący z najlepszymi producentami na całym świecie, możemy pochwalić się rozbudowanym asortymentem, na który składają się noże tokarskie oraz płytki wieloostrzowe. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do niezbędnych narzędzi tokarskich, wiedząc, że inwestują w produkty najwyższej jakości.

Noże tokarskie

noże tokarskieZe względu na szerokie możliwości zastosowania, w naszej ofercie można znaleźć noże tokarskie o rozmaitych właściwościach. Pozwala to dopasować produkt do konkretnych warunków pracy i uzyskać efekt zgodny z założeniami. Oferujemy noże tokarskie następujących producentów:

  • Widia
  • Iscar
  • Lamina

W ofercie znajdują się także płytki tokarskie.

Oferowane przez nas noże tokarskie wykonane są ze specjalnie dobranych materiałów, dzięki czemu wykazują się dużą trwałością i odpornością na zniekształcenia. Przystosowane są do wykonywania pracy pod dużym naciskiem oraz w trudnych warunkach.

Zapraszamy do współpracy. W razie problemów chętnie doradzimy w wyborze najlepszego produktu. Ze względu na to, że noże tokarskie dostępne są w różnych geometriach, pomożemy Państwu znaleźć narzędzia o odpowiednich parametrach, aby należycie spełniły swoją funkcję.