W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne wiertła węglikowe o doskonałych parametrach technicznych. Jako niezależny dystrybutor produktów do obróbki skrawaniem, możemy pochwalić się asortymentem od sprawdzonych producentów, takich jak Widia, Iscar, Lamina, DHF czy Dormer. Każde oferowane przez nas wiertło węglikowe spełnia restrykcyjne normy jakości i bezpieczeństwa, co gwarantuje ich trwałość i wydajność nawet przy intensywnym trybie pracy. W sprzedaży znajdują się także inne wyspecjalizowane narzędzia, takie jak wytaczadło, frezy węglikowe oraz narzędzia składane. Decydując się na nasze wiertła węglikowe, macie Państwo pewność, że inwestujecie w narzędzia najwyższej jakości.

Wiertło węglikowe

wiertła węglikowe
Ze względu na użyte podczas produkcji materiały, wiertła węglikowe przystosowane są do obróbki wyjątkowo twardych materiałów. Wyróżnia je specjalnie wyprofilowany kształt ostrza, który pozwala na wykonywanie otworów zarówno w stalach, stalach nierdzewnych, jak i żeliwie.

Ze względu na specjalną geometrię ostrza, odpowiednio dobrany gatunek węglika oraz bardzo wytrzymałe powłoki, wiertła węglikowe są w stanie bardzo wydajnie pracować we wszystkich wcześniej wymienionych materiałach.

Jako doświadczony dystrybutor zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fachowym doradztwem, aby pomóc Państwu wybrać wiertła węglikowe do odpowiedniej aplikacji. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego nie ma ryzyka, że otrzymają Państwo narzędzia, które nie spełnią nawet najbardziej wygórowanych wymagań.

Zapraszamy do współpracy!