Obróbka różnorodnych materiałów wymaga specjalnych narzędzi, dzięki którym można precyzyjnie wykonać pracę według określonego projektu. Bez względu na to, czy stosujecie frezy CNC do produkcji jednostkowej czy wielkoseryjnej, w naszej ofercie znajdziecie frezy CNC odpowiadające Waszym potrzebom. Każdy projekt jest inny, dlatego zależy nam na tym, aby dostarczać Państwu do wyznaczonych maszyn CNC frezy wyróżniające się odmiennymi parametrami, dopasowane do Państwa procesu. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak:

  • DHF,
  • Widia,
  • Iscar,
  • Lamina,
  • Dormer

frez węglikowyPozwala nam to oferować frezy do me talu, aluminium, tytanu i innych materiałów poddawanych obróbce. Wszystkie dostępne w naszej ofercie frezy CNC zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się dużą trwałością i odpornością. Najczęściej stosowany do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów jest frez węglikowy. Do produkcji frezów węglikowych wykorzystuje się proszek węglikowy o bardzo drobnej granulacji (0,002mm), co jest gwarantem niezawodności nawet podczas obróbki twardych materiałów. Frezy węglikowe tajwańskiej firmy DHF, którą mamy przyjemność reprezentować, odznaczają się ogromną trwałością, a różnorodność dostępnych frezów węglikowych, rozmiarów, przeznaczeń ich zastosowania, jest tak ogromna, że z łatwością można dobrać frez do każdego rodzaju obróbki.

Frezy trzpieniowe

W naszym asortymencie można znaleźć frezy trzpieniowe,  które wykonane są z trwałych spieków węglikowych, co pozwala na wykorzystanie ich do obróbki z bardzo wysokimi parametrami Frez trzpieniowy jest najczęściej stosowanym narzędziem w obróbce CNC. Frezy trzpieniowe wykorzystuje się do obróbki:

  • Stali
  • Stali hartowanych
  • Stali nierdzewnych
  • Materiałów nieżelaznych
  • Stopów lotniczych

Frez do aluminium charakteryzuje się unikatową geometrią ostrza oraz specjalną powłoką zapobiegającą przyklejaniu się obrabianego materiału. Każdy frez trzpieniowy oferowany przez nas pochodzi od sprawdzonego producenta, dlatego bez wahania możemy poświadczyć jego najwyższą jakość. W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko frezy CNC, ale także inne narzędzia do obróbki materiałów takie jak wiertła węglikowe.

Nasi doradcy techniczni mają ogromne doświadczenie w doborze narzędzi i oprzyrządowaniu maszyn, dlatego bez problemu pomogą wybrać odpowiedni frez węglikowy oraz wiertła węglikowe dostosowane do wybranej obróbki. Doskonała znajomość branży oraz wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam świadczyć fachowe doradztwo i asystę przy wdrożeniach w Waszych zakładach.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z klientami prywatnymi i instytucjonalnymi.