DHF

DHF, czyli Design, Honesty, Future, to tajwańska marka produkująca narzędzia od 1999 roku. W swojej ofercie firma posiada szeroki wybór produktów, które całkowicie dostosowane są do potrzeb i wymagań klientów. Narzędzia DHF produkowane są w oparciu o szwajcarską technologię Rollmatic na bazie materiałów importowanych z Niemiec i z Austrii.

DHF swoje działania opiera na najwyższej jakości, efektywności i zadowoleniu klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwań odbiorców, marka podzieliła swoją szeroką ofertę na poszczególne grupy produktów, co zdecydowanie ułatwia dobór odpowiedniego narzędzia, także pod względem ceny.

W asortymencie marki znajdziemy zarówno narzędzia frezarskie, jak i wysoko gatunkowe wiertła o szerokim spektrum zastosowań. To właśnie skala oraz różnorodność oferty DHF sprawia, że narzędzia tego producenta są tak chętnie wybierane przez polskich przedsiębiorców poszukujących efektywnych i niezawodnych systemów do obróbki materiałów.

Frez węglikowy

Ekonomiczne frezy węglikowe DHF są jednym z produktów najczęściej wybieranych przez Naszych Klientów. Decyduje o tym nie tylko cena, ale przede wszystkim szeroki wybór dostępnych rozwiązań przeznaczonych do obróbki różnych powierzchni. Frezy węglikowe DHF doskonale sprawdzają się w systemach obróbki aluminium, a także stali miękkiej i stali węglowej. Równie popularnym narzędziem są wiertła VHM.

Klientów zainteresowanych narzędziami frezarskimi DHF zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą w wyborze narzędzi, które najlepiej wpiszą się w potrzeby danego stanowiska pracy.