Kojex

Kojex to firma z Tajwanu, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości oprawek narzędziowych oraz tulejek do obróbki szybkościowej (High-Speed). Marka Kojex opracowała innowacyjne tulejki systemu UC i DC, które pozwalają na zastosowanie bardzo smukłych oprawek mogących zastąpić kosztowny system termokurczliwy. Oprawki dostępne w standardzie z wyważaniem w klasie G2,5 do 50 tys. obrotów na minutę.

Firma Kojex zyskała tytuł światowego lidera w produkcji narzędzi dla wielu branż przemysłu. W swoich projektach wykorzystuje innowacyjne zdobycze technologiczne, dzięki czemu na bieżąco udoskonala swoje produkty. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół wykwalifikowanych technologów sprawiają, że firma Kojex może pochwalić się szerokim asortymentem, w którym można znaleźć niezbędne oprzyrządowanie do maszyn przemysłowych. Wszystkie produkty wypuszczone na rynek wyróżniają się wysoką precyzją wykonania oraz zastosowaniem trwałych materiałów gwarantujących wydajność produkowanych komponentów.

Kojax to firma, która stawia na ciągły rozwój, dlatego stale wzbogaca swój asortyment o jeszcze lepsze produkty kompatybilne z większością maszyn do obróbki skrawaniem i toczeniem. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie oferowanych części do konkretnego modelu urządzenia, zapewniając mu długotrwałą pracę nawet w trudnych warunkach.