Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą rozwiertaków. Ponieważ rozwiertaki wykorzystuje się w obróbce wykańczającej otwory, bardzo ważny jest precyzyjny dobór tych narzędzi, aby uzyskać pożądany efekt.  W ofercie naszej firmy znajdują się rozwiertaki o różnorodnych rozmiarach. Każdy oferowany rozwiertak wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i pochodzi od sprawdzonych producentów, takich jak Widia czy Dormer. Pozwala to zagwarantować, że zaopatrując się u nas w rozwiertaki, otrzymają Państwo produkt z najwyższej półki.

Rozwiertaki – rodzaje

rozwiertak
Odpowiedni dobór narzędzi pozwala w sposób precyzyjny poddać obróbce wybrane elementy. W naszej ofercie można znaleźć rozwiertaki zarówno maszynowe, jak i ręczne, takie jak:

  • rozwiertak wykańczak,
  • rozwiertak stożkowy,
  • rozwiertak kotlarski,
  • rozwiertak nastawny
  • rozwiertak zgrubny

 

Wszystkie dostępne u nas narzędzia spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa i jakości. Uzupełnieniem naszej oferty jest m.in. trzpień frezarski oraz inne narzędzia służące do obróbki toczeniem i skrawaniem. Ze względu na tak różnorodny asortyment chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiednich narzędzi, które sprawdzą się w określonej sytuacji. Dlatego, jeżeli mają Państwo problem z tym, który rozwiertak wybrać, zapraszamy do kontaktu.